לוח הופעות וארועיםשימו לב: המופעים מתקיימים בתיאטרון הסטודיו
בית הכט (רוטשילד) שד' הנשיא 142

חמישי 8.12.22 | 22:00 | כניסה: 75/85 ש"ח

תמר אייזנמן סולו!

לכבוד האלבום החדש Rain & Dirt והשיר החדש "רק בשבילך", יותר משלוש שנים מאז הופעתה האחרונה בחיפה, מגיעה סוף סוף אייזנמן למופע סולו בסטודיו.
אייזנמן, גיטריסטית וירטואוזית, פרפורמרית ייחודית המהלכת בין שפות לבין סגנונות במיומנות ומדויקות, משלבת בין שורשי הבלוז שנטמעו בילדותה בסן פרנסיסקו לרוק בלוז ופולק. בהופעת סולו ועיבודים שנתפרו במיומנות לאוזני הקהל, היא תבצע את מיטב השירים מכל האלבומים.
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת
www.facebook.com/tamareisenmanחמישי 15.12.22 | 22:00 | כניסה: 85/95 ש"ח

דניאלה ספקטור - מופע אקוסטי

מופע אינטימי ומרגש עם כל הלהיטים האהובים ושירים חדשים מתוך האלבום שבדרךבין השירים: "כל הדברים היפים באמת", "אברהם", "הירושימה", "בהתחלה", "הכוכב הזה מת", “Cut it Out", "תרקדי את זה", "לווייתן", "לישון בלעדיי" ועוד...
דניאלה ספקטור מצליחה לגעת בשיריה במקומות העמוקים ביותר המסתתרים בכולנו. בכתיבתה המדויקת היא רוקמת חוויות חיים ורגעים מהמסע שלה לתוך המוזיקה, נוגעת ומרגשת כבר ארבעה אלבומים ולאורך עשור של יצירה, הופעות ושיתופי פעולה..
מכירה מוקדמת
www.facebook.com/danielaspector1חמישי 29.12.22 | 22:00 | כניסה: 60/70 ש"ח

שני פלג - דואו עם רון בונקר!

שני פלג היא אחת היוצרות המעניינות ביותר שפועלות כיום בנוף המקומי. עם טקסטים כנים ונוקבים וקול עוצמתי, פלג הוציאה את אלבום הבכורה שלה ב-2011 וסומנה כהבטחה גדולה ברוק הישראלי. אלבומה השני – 'ניתוקים', שיצא ב-2017, קצר שבחים רבים מהקהל והתקשורת ומימש את ההבטחה. פלג חוזרת לסטודיו עם מופע ובו שירים משני האלבומים בביצועים מיוחדים ושירים חדשים מהאלבום הבא.
איתה על הבמה: רון בונקר (בלקן ביט בוקס, אביב גדג', מיכה שטרית) עם החשמלית.
מכירה מוקדמת
www.facebook.com/peleg.shani
TOP OF PAGE