לוח הופעות וארועיםשימו לב: המופעים מתקיימים בתיאטרון הסטודיו
בית הכט (רוטשילד) שד' הנשיא 142

שישי 24.3.23 | 21:00 | כניסה: 70/80 ש"ח

טניה וינוקור - מופע אקוסטי

טניה וינוקור, כנרת וירטואוזית, זמרת ומלחינה, מציגה מופע מרהיב שכולו פיוז'ן של מוזיקה צוענית, ספרדית ויהודית לצד נגיעות ים–תיכוניות, והכל דרך נגינה על כינור ושירה. במופע המיוחד היא מנגנת בכינור, שרה, מספרת על המוזיקה ולוקחת את הצופים מסביב לעולם יחד עם המקצבים והמוזיקה הצוענית, הספרדית, הלטינית והלדינו, דרכן היא מציירת תמונות ממקומות ותרבויות בעולם. מהצליל הראשון מרימה טניה את האנרגיות לשמיים, ובביצוע הייחודי רק לה מתגלה כישרון וירטואוזי בכינור ובקצב לצד נוכחות בימתית סוערת וממגנטת.
בליווי יובל מור (גיטרה)
מכירה מוקדמת
Tania Vinokur - Violin Showשישי 31.3.23 | 22:00 | כניסה: 85/90 ש"ח

דנה ברגר - מופע אקוסטי

דנה ברגר מגיע לראשונה לסטודיו למופע אקוסטי. מאחוריה קריירה ענפה, עם עשרה אלבומי אולפן מצליחים ושלל להיטים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי וקיבעו את מעמדה כאחת מהזמרות והיוצרות הטובות והמוערכות בישראל.
דנה כובשת את הבמה במופע אינטימי ומרגש בו תבצע את מיטב שיריה: "אהבה", "לומדת לעוף", "תוך כדי תנועה", "הנה באתי הבייתה", "עד הקצה", "חמימות חולפת", "בא והולך", "שלח לי שקט", "מחכה לו" ועוד רבים וטובים.
איוונט בפייסבוק
מכירה מוקדמת
www.facebook.com/DanaBergerOfficialמישי 20.4.23 | 21:00 | כניסה: 75/85 ש"ח

קטיפה שחורה

מוזיקה אירית וקלטית

להקת קטיפה שחורה, בכירת הלהקות האיריות בארץ, חוזרת לתיאטרון הסטודיו להופעה סוחפת של מוזיקה אירית וקלטית עשירה ומגוונת ושירים בעיבודים מיוחדים.
במשך כ-40 שנות קיומה, הופיעה הלהקה על מיטב הבמות, רכשה קהל אוהדים נלהב והוציאה שלושה אלבומים שזכו לביקורות משבחות ולמכירות נאות. הלהקה עובדת בימים אלו על קטעי מוזיקה חדשים וחלק מהם יכללו בהופעה.
אורי שלייפר - כינור, שירה
רותם רייך - חליל, חליליות איריות
מורן מייזלס - קלידים, מלודיקה, שירה
אהוד נתן - בוזוקי אירי, באוראן (תוף אירי)
מכירה מוקדמת
www.facebook.com/blackvelvetil
TOP OF PAGE